Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCI


Úvod »ThermoWood ® » Příslušenství

Příslušenství

OŠETŘUJÍCÍ PROSTŘEDKY

ThermoWood<sup>®</sup> - tepelně upravené dřevo - doplňkový sortimentNátěrové hmoty OWATROL AQUADECKS ThermoWood<sup>®</sup> - tepelně upravené dřevo - doplňkový sortimentChcete-li udržet krásný karamelový vzhled materálu ThermoWood® po celou dobu životnosti, doporučujeme nátěrové hmoty OWATROL, určené převážně pro materiály s menší nasákavostí. Tyto systémové nátěry OWATROL, které k sobě nabízejí i prostředky pro řešení údržby a renovací dřeva ThermoWood®, jsou jedinými prostředky, které jsou pro dřevo ThermoWood® doporučovány samotnými výrobci a také ThermoWood® asociací (TWA).

ThermoWood<sup>®</sup> - tepelně upravené dřevo - doplňkový sortimentOWATROL NET-TROL (odstraňovač dřevní šedi) ThermoWood<sup>®</sup> - tepelně upravené dřevo - doplňkový sortimentPokud již máte zašedlé dřevo nebo chcete vzhled tepelně upraveného dřeva ThermoWood® po nějakém čase obnovit, doporučujeme přípravek NET-TROL, který dřevo vyčistí a vrátí mu jeho původní jas.

ThermoWood<sup>®</sup> - tepelně upravené dřevo - doplňkový sortimentOWATROL DILUNETT (odstranění starého nátěru) ThermoWood<sup>®</sup> - tepelně upravené dřevo - doplňkový sortimentMáte-li dřevo s poškozenými staršími nátěry, použijte prostředek OWATROL DILUNETT pro odstranění starého nátěru. Prostředek DILUNETT odstraní až 8 vrstev starého nátěru při jednom použití. Poté proveďte jeho vyčištění, odmaštění a neutralizaci prostředkem NET-TROL a následně jej ošetřete nátěrem OWATROL AQUADECKS, který obnovenou a jasnou barvu vaší terasy či fasády dlouhodobě stabilizuje.

ThermoWood<sup>®</sup> - tepelně upravené dřevo - doplňkový sortimentOWATROL PCD 91 (ošetření řezných ploch – čel) ThermoWood<sup>®</sup> - tepelně upravené dřevo - doplňkový sortimentPCD 91 je konzervační prostředek na vodní bázi pro konzervaci otevřených řezných ploch (čel). Aplikací na otevřené řezy udrží PCD 91 dřevo celistvé a konzervované. PCD 91 se aplikuje rychle a jednoduše

Řadit podle 
Výrobce  
Cena 3 360,00 Kč

skladem© 2010 - 2023 drevoonline.cz a.s. ® - všechna práva vyhrazena.

Grafika: Vítězslav Němec