Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCI


Úvod » Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

Vyberte z námi nabízených podlah ...

Katalog 2016 (PDF) - je možné dodat podlahy i mimo nabídku na eshopu viz. katalog (při větším množství)

Vytvořte prostor pro svou kreativitu...

...přizpůsobit své okolí je pro nás jeden z prostředků pro hledání naší vlastní identity. Interiéry, v nichž žijeme, vyjadřují naše sny, cíle a potřeby, opisují naše pocity sounáležitosti, životního stylu a vášně. Volba podlahy není jen otázkou barev a formátů, v módě, ale je to v prvé řadě derivát našeho systému hodnot a emocí, které nás spojují s určitými objekty a místy.

Rozhodující pro podlahy z PLATINIUM kolekce, je zvolení nejvyšší kvality, vynikající estetiky a jedinečnosti produktu, jak vyjádřit sebe sama. V průběhu navrhování laminátových podlah PLATINIUM, jsme uvažovali o individuálních potřebách našich zákazníků a sofistikovaných chutí. Námi nabízené laminátové podlahy jsou nedílnou součástí návrhu klasických i moderních interiérů.

Ať už je to obývací pokoj, školka nebo ložnice, každý pokoj získá jedinečnou povahu. S ohledem na vnímání výrobku a podle chuti zákazníka, doporučujeme typy podlah z naší řady produktů, sdružených ve třech sbírkách. Všechny podlahy z kolekce PLATINIUM garantují pohodlí, dlouhou životnost a velmi dobré užitné vlastnosti, tedy odolnost vůči UV, antialergení a antistatické vlastností. Mohou být také doplněny podlahovým vytápěním. Snadno se čistí a udržují. Nejen, že se PLATINIUM laminátové podlahy nabízejí nádherný dojem, ale i rozsah barev, od klasických dubových odstínů až po exotická dřeva, vytváří atmosféru a zdůrazňují charakter interiéru. Komfort, odolnost a krása Jasný, inspirovaný skandinávskými styly dekorů v šedé, mírně nažloutlé nebo béžové odstíny lze nalézt prakticky v každé sbírce.

Podlahy jsou velice elegantní prvek povrchové úpravy malých místností, neboť přispívají k jemnosti a prostorovosti interiéru. Tmavé, intenzivní dekory tvoří výborné zázemí jak pro masivní, stylové stoly v reprezentativních studiích a pro minimalistické kožené pohovky v moderních obývacích pokojích.

PLATINIUM je široká škála různých, efektivní povrchových struktur, od autentických a skutečně imitujících textur dřeva v moderních stavbách. Mohou napodobit lakované podlahy, ale i broskvový olejový lesk, nebo vlastnost loužení. Kronopol nabízí také nový, trojrozměrný synchronní strukturu heliochrome, jehož vzhled a dotyk prakticky nelze odlišit od přírodního dřeva. Doufáme, že se podlahy Platinium splní vaše sny, očekávání a že naše produkty budou vytvářet obraz vašich interiérů s pouze pozitivními emocemi.

© 2010 - 2023 drevoonline.cz a.s. ® - všechna práva vyhrazena.

Grafika: Vítězslav Němec