Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 33,00 Kč
skladem

ZBOŽÍ V AKCI


DOPRAVA
Průběh objednání dopravy

Jendou z hlavních předností naší společnosti je zajištění dodání zboží na požadované místo po celém území ČR i SR vlastními vozy z našeho vozového parku.

 

V případě vytíženosti všech vozů a zaměstnanců zajišťujeme rozvoz pomocí externích společností tak, aby dodací lhůta byla ke spokojenosti zákazníka co nejkratší.

 

Cena dopravy je kalkulována individuálně tak, aby byla pro zákazníka co nejvýhodnější. Aby se dosáhlo co nejpříznivější ceny za dopravu, rozhoduje zejména váha a započitatelná vzdálenost po ČR (SR). Pokud je to s ohledem na objem zakázky možné, rozváží se současně několik zásilek.

Roli hraje délka řeziva přesahující 6m respektive 8m a více. V takovém případě je nutné vypravit velký vůz a náklady na dopravu jsou z tohoto důvodu podstatně vyšší. Proto pokud lze takto dlouhé řezivo zkrátit na tzv. transportní délku (např. při hranolu 13m rozříznout na 5m + 8m) dle potřeb zákazníka, provádíme řezy zdarma.

 

Jak se zákazník dozví cenu za dopravu, případně jak si tuto dopravu objednat?

Velmi jednoduše. Při vytváření objednávky zvolte „Přeji si objednat dopravu“. Po odeslání objednávky Vás budeme do 24 hod. e-mailem kontaktovat s vyčíslenou cenou za dopravu, a s žádostí o potvrzení nebo zrušení objednávky. Do chvíle potvrzení objednávky s vyčíslenou dopravou není objednávka závazná!

 

 


 

FORD TRANSIT L4 470HD

 

© 2010 - 2023 drevoonline.cz a.s. ® - všechna práva vyhrazena.

Grafika: Vítězslav Němec